Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Flag Counter Flag Counter

Категорія S1

Моделі ракет на висоту польоту - Категорія S1

Моделі для змагань на висоту польоту поділяються на класи в залежності від злітної маси і повного імпульсу двигунів, що приводять в рух модель.

Дозволяється використовувати будь-яке число двигунів в будь-якій комбінації за умови, що їх сумарний імпульс не перевищить допустимий імпульс для моделі даного класу.

Всі моделі, що беруть участь у змаганнях, в яких число присуджуються очок визначається висотою польоту, повинні бути відслідковані в польоті за допомогою не менше двох каліброваних вимірювальних пристроїв, розташованих на базі завдовжки не менше 300 м.

Вимірювальний пристрій має забезпечити можливість вимірювання кутів як в горизонтальній площині (азимут), так і у вертикальній (піднесення) з точністю + 0,5 ° як по азимуту, так і по піднесенню.

Моделі, які беруть участь у змаганнях на висоту польоту, відстежуються візуально спостерігачами кожного з вимірювальних пунктів до того моменту, коли модель досягне максимальної висоти польоту. Кут азимута, який визначається від базисної лінії, і кут піднесення, який визначається від горизонтальної лінії, відраховуються з точністю до 1 ° і передаються керівникові польотів і в розрахункову групу. Там отримані кутові дані перетворюються в дані по висоті методами тріангуляції.

Розрахункові висоти, отримані за даними з кожного вимірювального пункту, повинні відхилятися не більше ніж на 10% від середнього значення, розрахованого за даними обох вимірювальних пунктів. Якщо це відхилення перевищує 10%, то вважається, що модель спостерігачами втрачена. Всі значення висоти повинні бути округлені до найближчого цілого метра перед визначенням згаданих вище разбросов.

Всі моделі, що беруть участь у змаганнях на висоту польоту, повинні бути пофарбовані в такі кольори, які полегшували б їх відстеження. Вважається, що втрата моделі при стеженні відбувається в результаті неправильного вибору кольору або незадовільного фарбування.

Дані вимірювань висоти, зроблені за допомогою електронних або радіопристроїв, вважаються дійсними тільки пої наявності відповідних калібрувальних характеристик.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
Українське ділове мовлення. Календар свят
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Станція Юних Техніків © 2018
Анализ сайтов, проверка тиц, google pr Счетчик PR-CY.Rank Счетчик тИЦ и PR Яндекс.Метрика