Меню
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Flag Counter Flag Counter

Судномодельний

Керівник гуртка

Заняття безкоштовні

 

Завдання судномодельного гуртка полягає в тому, щоб привернути моделістам любов до моря, виховати почуття гордості за морський і річковий флот, почуття відданості Батьківщині, прагнення стати моряком або будівельником флоту. Гуртки є також організацією розумного дозвілля хлопців, сприяють більш твердому засвоєнню знань, одержуваних у школі, і застосуванню їх у життя, на практиці; в гуртку моделісти придбають трудові навички, навчаться майструвати. Гуртківці-судомоделісти повинні рости технічно грамотними і розвиненими людьми.

 

Як правило, в гуртки записуються школярі, починаючи з 4-го класу. Навчальні групи в гуртках створюються з урахуванням віку хлопців, ступеня їх підготовленості. Керівник гуртка проводить первинний контроль рівня знань вступників до кружок.

Заняття за програмою необхідно проводити так, щоб вони по труднощі відповідали можливостям даної групи. Для цього керівнику гуртка дозволяється спрощувати і поглиблювати виклад матеріалу, роблячи його доступним і разом з тим цікавим для займаються.

Дуже велике значення масової роботи в гуртку. Побудовані моделі повинні широко показуватися і пропагуватися. Це буде сприяти залученню в гурток нових членів. Організація змагань, виставок, конкурсів є хорошою формою масової роботи.

Змагання гуртківців - найбільш ефективна форма масової роботи в гуртку. Моделісти, демонструючи моделі суден, на ділі переконуються в їх переваги чи недоліки, порівнюють моделі і діляться досвідом роботи. Змагання сприяють вдосконаленню майстерності моделістів, розвивають творчу ініціативу.

Виставки готових моделей також залучають масу цікавляться моделізмом. На виставках підводяться підсумки роботи гуртка, виявляються слабкі і сильні сторони роботи окремих членів гуртка та їх керівників.

Судомоделізм - це перші кроки школярів в самостійної творчої діяльності зі створення макетів і моделей найпростіших технічних об'єктів; це пізнавальний процес формування у них початкових політичних знань, умінь і розвитку художнього смаку.

Головним завданням навчання в гуртку є:

- Закріплення і розширення знань, отриманих на уроках праці, математики, малювання та ін., Сприяти їх систематизації.

- Удосконалювати вміння і формувати навички роботи з найбільш поширеними інструментами і пристосуваннями ручної праці при обробці різних матеріалів.

Виховні завдання навчання полягають у формуванні інтересів гуртківців до технічної творчості, вихованні почуття відповідальності і колективізму.

 

 

 

 

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
Українське ділове мовлення. Календар свят
«  Квітень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів

Станція Юних Техніків © 2020
Анализ сайтов, проверка тиц, google pr Счетчик PR-CY.Rank Счетчик тИЦ и PR Яндекс.Метрика